Życzenia...

Wszystko o działalności Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Życzenia...

Post autor: Tomek »

Zapraszam wszystkich na Wigilię Klubową w czwartek 23 grudnia na godzinę 18.00. Miejsce - oczywiście nasza wieża. Przynieście opłatki i po bombce na choinkę, która już stoi na piętrze i czeka na ozdoby :)

Z prawie już Świąteczymi Pozdrowieniami

Tomek
Ostatnio zmieniony 05 lip 2014, 19:17 przez Tomek, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Hej!

Tylko lampek nie przynoście, bo już ich pełno mamy na wieży! :lol:

Super pomysł!

Pozdrawiam i do czwartku! :wink:
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Leszek Lewiński
EuroCity
Posty: 425
Rejestracja: 24 wrz 2004, 20:13
Lokalizacja: Reda

Post autor: Leszek Lewiński »

Dzielące nas 200 km nie pozwala mi, niestety, przybyć na dzisiejszą Wigilię w KMK.
Dlatego pozwalam sobie przesłać wszystkim Członkom i Sympatykom Klubu tę oto kolejową kartkę świąteczną, dołaczając do niej najlepsze życzenia: WESOŁYCH ŚWIĄT
Obrazek
L.L.
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Przemek »

Dziękujemy i wzajemnie Panie Leszku!

Chyba wydrukuje Pański List i na Klubowej Wigili dokonam:

"czytania z listu Lewińskiego Leszka do Olsztynian" :D

( dla tych co neta nie mają)

A poza tym i tak będzie Pan z nami :D nad szafą :D

pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Ja również przyłączam się do życzeń...

Świątecznej Magii oby jak najwięcej!

Pozdrawiam!

Obrazek
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Marcin W
Towarowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 paź 2004, 21:44
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Marcin W »

Wszystkiego najlepszego moim kolegom z klubu jak i wszystkim miłośnikom kolei w kraju. Spełnienia wszystkich marzeń. WESOŁYCH ŚWIĄT
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

wszystkiego najlepszego

Post autor: Przemek »

W nadchodzącym roku chciałbym życzyć Wam wszystkiego naj, najlepszego.

Chciałbym życzyć też Wam i Sobie tego oby nasz klub wrócił do czasów dawnej swietności, kiedy co prawda nie miieliśmy wierzy ciśnień i drezyn, ale spotykalismy się w zacnym gronie regularnie co tydzień, potrafiliśmy cieszyć sie swoim towarzystwem, robiąc wspólne wycieczki i wyprawy
(ełk,lidzbark warm, wolsztyn,krosniewice, gniezno, wegorzewo i inne) realizując wspólne projekty modelarskie.(moduły)

bardzo mi tego brakuje :cry:

I nie piszcie że to teraz jest dobrze, bo świadczy o tym frekwencja na spotkaniach, a zwłaszcza brak pewnych ludzi i to co robimy a raczej czego nie. :cry:

i tym troche smutnym akcentem kończę ten rok
i pozdrawiam serdecznie
Przemek
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Hej!

Każdy Nowy Rok to refleksja i szansa na lepszy czas. Odchodzi to, co było, nadchodzi to, co będzie. Tabula rasa...

Faktycznie, rok 2004 był jakiś taki jałowy w wykonaniu KMK Olsztyn... W wakacje nie wypaliło z drezyną, mało było wspólnych wypadów, zwłaszcza tych chodzonych, eksploracyjnych... Często znikoma frekwencja na zebraniach. Były też, nie ma co ukrywać, jakieś drobne niesnaski...

Ale nie ma co się przejmować. Tak jak na giełdzie: raz hossa, raz bessa... W 2005 roku weźmiemy się w garść! Panowie, przecież tak naprawdę to dopiero początek istnienia KMK, raptem cztery i pół roku. Zadyszka jest wkalkulowana w normalny proces rozwojowy...

Powalczymy w 2005 roku. Planować można już dziś. Marzą mi się drezynowe eskapady latem. I nie musi to być wcale drezyna motorowa. Tyle już kilometrów zjechaliśmy naszą kochaną machajką, dlaczego by tego nie kontynuować?! Tak jak przed dwoma laty: Węgorzewo, Wielbark, Lidzbark... Jak będzie motorowa, to dobrze, jak nie, mamy przecież ręce! :) Przydałaby się jakaś wycieczka szlakiem połamanych semaforów... No i "unrę" trzeba domalować do końca... :lol:

PRZEDE WSZYSTKIM NIE BÓJMY SIĘ PRÓBOWAĆ. JAK COŚ NIE WYJDZIE, TO TRUDNO. MOŻNA TYLKO ZYSKAĆ!!! :wink:

Póki co zaś życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2005!!! Niech każdy dzień przynosi Wam same radości, żadnego smutku. Niech spełniają się co do joty Wasze plany i marzenia! Po prostu: WSZYSTKIEGO DOBREGO!

Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Wesołych Świąt!!!

Post autor: Adam Dąbrowski »

ALLELUJA!!! ALLELUJA!!! ALLELUJA!!!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy wszystkim Klubowiczom i Forumowiczom pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech Ten Czas, spędzony w jak najwspanialszej atmosferze, obdarzy Was nowymi siłami i zapałem do borykania się z trudnościami dnia codziennego.

Kolorowych pisanek, przepysznej babki wielkanocnej, wesołego Zająca oraz ciepłego i słonecznego Śmigusa - Dyngusa, który tradycyjne "wodowanie" uczyni jak najbardziej zasadnym... ;)


Moc dobrych życzeń i optymizmu!!!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Wesołych Świąt!!!

Post autor: Adam Dąbrowski »

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym wszystkim Forumowiczom złożyć moc gorących życzeń: ciepłej, rodzinnej atmosfery przy Wigiljnym stole, radości i uśmiechów, pachnącej choinki i bogatego Mikołaja! Chciałbym także życzyć prawdziwej zimy: skrzącego się w słońcu grudniowego śniegu i szczypiącego w nos mroziku! Niech te Święta będą jak najpiękniejsze!

W nadchodzącym zaś Nowym Roku 2006 życzę:

* wielu celów i skutecznej ich realizacji, wiary w sukces,
* dużo zdrowia i sił na każdy dzień,
* dużo słońca i uśmiechu na twarzy,
* miłości, ciepła i optymizmu,
* czasu, czasu, czasu: dla siebie i dla Bliskich;

Z kolejowych życzeń:

* żadnych zawieszeń,
* wielu reaktywacji,
* niezapomnianych podróży,
* udanych ujęć,
* płynących artykułów,
* modelarzom nowych modeli i makiet;

Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego!

Adam Dąbrowski
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Bernard
High-speed
Posty: 701
Rejestracja: 02 paź 2004, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bernard »

Niech do wszystkich Mikołaj przywiezie prezenty Diesel Einheits-em :)
"Uwaga Grupa! Kierunek wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja!"
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Wesołych Świąt!!!

Post autor: Adam Dąbrowski »

Alleluja!

Wszystkim Pracownikom i Miłośnikom Kolei chciałbym złożyć świąteczne życzenia. Niech tegoroczna Wielkanoc upłynie Wam w niezapomnianej atmosferze. Niech będzie źródłem niczym nie zakłóconej refleksji i spokoju: zarówno duchowego, jak i fizycznego. Życzę też, aby zajączek przyniósł Wam wiele przemiłych prezentów, a wśród nich - parę reaktywacji... :) No i życzę udanego śmigusa-dyngusa, najlepiej z kolejowego żurawia!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Z wielkanocnym pozdrowieniem

Adam Dąbrowski

PS: Ankieta oczywiście żartobliwa... ;) Ciekaw jestem wyników... :D
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
gregor
Towarowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 lis 2005, 23:22

Post autor: gregor »

Zdrowych, Pogodnych
Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie
rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"


Króliczek był oczywiście dyżurnym ruchu :wink: , spotkałem go jak sam byłem dyżurnym ruchu.
Awatar użytkownika
Kruglanken
Towos
Posty: 37
Rejestracja: 23 sie 2005, 12:21
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Post autor: Kruglanken »

Witam

Wzajemnie wszystkiego najlepszego
Wesołych Świąt smacznego jajka
mokrego dyngusa od Kruglanken dla
wszystkich pasjonatów i miłośników kolei z forum.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2007, 14:47 przez Kruglanken, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na:
Linia kolejowa nr 49 Śniadowo - Łomża https://www.facebook.com/Linia-kolejowa ... 542631626/
Linia kolejowa nr 36 Ostrołęka - Łapy https://www.facebook.com/Linia-kolejowa ... 365607796/
Awatar użytkownika
Anrep
Pospieszny
Posty: 193
Rejestracja: 03 lis 2005, 20:42

Post autor: Anrep »

Witam!

Wesołych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy oraz jeżdżących tutaj parowozów i 100 000 kilometrów torów do przebycia

życzy Anrep

PS. Chciałem wstawić ten temat wcześniej, ale wolałem poczekać na kierownictwo :wink:
ruszyła maszyna po szynach ospale
ODPOWIEDZ