Nasza wieża wodna (WTI)

Wszystko o działalności Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Porządki w wieży do końca lutego 2009

Post autor: Sebastian Marszał »

Szanowni Klubowicze w związku z przygotowaniami do nagrania programu przez telewizję uprzejmie proszę o pomoc w uporządkowaniu wieży. Piorytetem jest przeniesienie wszystkich książek do pomieszczenia pod zbiornikiem. Wszystkie chętne osoby zapraszam do pomocy i proszę o kontakt kiedy chcę przyjść i coś robić.
mgr inż. Sebastian Marszał
Michał Kajut
Towos
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2008, 19:59
Lokalizacja: Susz
Kontakt:

Post autor: Michał Kajut »

Znany jest już termin nagrania? Byłem z Grzegorzem kk we czwartek uprzątnęliśmy jedną półkę z książek. Swoją drogą jest tam wiele interesujących książek i dokumentów m.in. o mojej ulubionej lokomotywie EP07-424 można rzec skarbnica wiedzy:D.

Pozdrawiam Michał.
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

Dziś był kolejny dzień pracy. W środę i czwartek Daniel, Grzesiek i Michał zrobili porządek z książkami i gazetami, a dziś wspólnymi siłami z Danielem i Grześkiem dokończyliśmy to dzieło. Wszystkie rozkłady jazdy, dodatki i etc. jest zapakowane w kartony i ładnie leży pod zbiornikiem. Książki jednak trzeba posegregować ale to już inny temat. Ważne, że nie ma ich już na dole :grin:. Dodatkowo zaczęło się przemeblowanie w wieży na I piętrze mające na celu wpuszczenie światła i zmiany wizerunku wnętrza wieży :mrgreen:. Jutro od 16:00 kolejne przestawianie i ustawianie eksponatów więc zapraszam chętne osoby - zadbajmy o Naszą siedzibę!!!.

Osoby, które pytały mnie o los książek oraz jak je układać mam dobrą wiadomość będą regały na książki może nie będzie ich dużo ale będą. Tylko trzeba je najpierw porozcinać oczyścić a następnie pospawać pod zbiornikiem.

Wszystkim włączającym się w pomoc przy porządkach bardzo serdecznie dziękuję.
mgr inż. Sebastian Marszał
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

Dziś kolejny dzień pracy dziękuję bardzo za przybycie i pomoc wszystkim osobom. Dodatkowo dziś odbyła się miejsce mała uroczystość. Została wykonana tablica Towarzystwa i zawieszono ją na budynku wieży.
Załączniki
Zdjęcie nowej tablicy.
Zdjęcie nowej tablicy.
Ekipa uczestnicząca w mini uroczystości - Adam robił fotkę.
Ekipa uczestnicząca w mini uroczystości - Adam robił fotkę.
Skarbnik nalewa wyśmienitego trunku.
Skarbnik nalewa wyśmienitego trunku.
Prezes montuje nową tablicę.
Prezes montuje nową tablicę.
Nowa i stara tablica. Starą tablicę zabrano na wieżę i będzie stanowiła pamiątkę rozwijania się Naszego Towarzystwa.
Nowa i stara tablica. Starą tablicę zabrano na wieżę i będzie stanowiła pamiątkę rozwijania się Naszego Towarzystwa.
mgr inż. Sebastian Marszał
ODPOWIEDZ