Formalności klubowe

Wszystko o działalności Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

Awatar użytkownika
Bartek
Towarowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2004, 20:59
Lokalizacja: Allenstein

Formalności klubowe

Post autor: Bartek »

Po zmianie w zarządzie, z rąk Przemka, prezesowanie w klubie przypadło Tomkowi, co wnioskując po ponizszym zdjęciu wolnym od zmartwień zadaniem nie jest :D :)))[img]http://www.pawlak_foto.webpark.pl/tom-przem.jpg[/img]
Ostatnio zmieniony 05 lip 2014, 19:17 przez Bartek, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeszcze kilka dni i uwierzę we wszystkie teorie ultralewicowych, rewolucyjnych i walczących czynnie wrogów społeczeństwa konsumpcji
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

W przededniu moich matematycznych tortur udało Ci się rozśmieszyć mnie do łez!

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyją Prezesi klubu!!!

:lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol:
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Składki klubowe

Post autor: Tomek »

Osoby które mają "tyły" proszę o uregulowanie składek w najbliższym czasie. Informacje dla poszczegónych osób mogę wysłać na priva. Proszę tylko zapytać.
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Raport finansowy KMK Olsztyn za rok 2004

Post autor: Tomek »

Raport taki zrobiłem , przedtsaiwłem zainteresowanym na ostatnim spotkaniu. Jaśli ktoś chce to podeślę na priva.
Generalnie wydaliśmy nieco więcej niż zostało wpłacone do kasy klubu :) .
Jednakże oszczędności z 2003 zbilansowały ten niedomiar.

Dzisiaj także do wieży dotarły płytki na cokół załatwione w Nieruchomościach przez p. Franciszka.
Awatar użytkownika
Piotr Janik
InterCity
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2004, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr Janik »

Poproszę o raport oraz o rozjaśnienie sprawy płytek na cokół - niekoniecznie na priva, interesujący jest każdy przejaw aktywności Klubu.
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Wieża dookoła obłożona jest płytami chodnikowymi o wymiarach 50 x 50 cm, które stanowią jej cokół. A właściwie była obłożona, gdyż połowę płytek (z tej niewidocznej strony) ktoś sobie kiedyś (jeszcze przed nami) sprywatyzował.

Obrazek

Tak się złożyło, że teraz ktoś zaczął prywatyzować chodnik koło byłej stołówki PKP w Olsztynie i my (dosłownie ja) z błogosławieństwem administratora obiektu dokończylismy dzieła zniszczenia, a zdobyte w ten sposób materiały posłużą na odbudiowę cokołu wieży. Potrzeba jeszcze z tonę żwiru aby to miało ręce i nogi.
RafałM

odszedlem z klubu.

Post autor: RafałM »

Hej !
Pisze do was ta wiadomosc,zeby sie z wami pozegnac i wyjasnic dlaczego odchodze oraz podziekowac za czas spedzony razem.
Na sam poczatek chce wam wszystkim podziekowac za razem spedzony czas,czas ktorego nigdy nie zalowalem.Jednak moje zainteresowania zmienily sie i kolej przestala mnie interesowac ,moje zainteresowania przeszly na komunikacje autobusowa niezaleznie czy chodzi o miejska czy miedzymiastowa oraz miedzynarodowa.Nastepnym powodem jest to,ze niestety w soboty nie mam czasu przyjsc na spotkanie.Kolejny powod jest taki,ze zostalem sekrzetarzem klubu milosnikow komunikacji miejskiej wiec na klub niezwiazany juz z moimi zainteresowaniami nie mam czasu,aha od razu,mowie,ze nikt z klubu mkm nie namwial mnie do odejsca z klubu mk ,jest to moja decyzja ktora podjalem. Jeszcze raz wam dziekuje,za razem spedzony czas i za przekazana mi przez niektorych wiedze. Pozdrawiam szczegolnie Pana Franciszka,Tomka,Sebastiana ,Przemka oraz Bartka i Adama oraz wszystkich ktorych nie wymienilem.
Rafał
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Pozdrawiam i dzięki za książki, które przyniosłeś. Niestety nie mogłem z tobę porozmawiaćw szkole, bo to była wieczorówka i ich niestety trzeba pilnowac.

Wpadaj czasem na to forum wszak KMKM to nie drugi koniec świata
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Rafał, trzymaj się! Mam nadzieję, że jednak czasem nas odwiedzisz... KMK Olsztyn to nie tylko grono MK, ale także grono dobrych przyjaciół!

Jakby nie było - pozdrawiam Cię ciepło!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Piotr Janik
InterCity
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2004, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr Janik »

Marek Piwowski pracował kiedyś jako robotnik rolny w PGR Orneta oraz jako stolarz - w Iławie.
Bezskutecznie próbowałem: najpierw - dojść do siebie, potem - znaleźć jego adres mailowy, by podsunąć mu ten wątek.
Czy jednak można bezlitośnie udowodnić starszemu panu, że jest leszczem i przeciętniakiem? Przecież tak wielu uważa (nadal!), że osiągnął mistrzostwo...
Gość

Post autor: Gość »

Piotrze a tobie sie tematy nie pomylily ;)?
Awatar użytkownika
Piotr Janik
InterCity
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2004, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr Janik »

Nie, wszystko w porządku, pracuję nad sobą, trochę myli mi się jeszcze międzymiastowa z międzynarodową.
Mam nikłą nadzieję, że apel Tomasza nie pozostanie bez echa.

Ech, jakież sytuacje możnaby montować (na żywo!), gdybym miał czas i wcześniej trafił do Klubu... Szkoda, szkoda tej Ekipy!
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

POZOWLENIE PILNE PRZESŁANIE DANYCH

Post autor: Sebastian Marszał »

Zgodnie z
UCHWAŁA Nr 120
Zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
z dnia 19 maja 2004r.

w sprawie przyjęcia zarządzenia ustalającego zasady wstępu na obszar kolejowy zarządzany przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Proszę o wszystkich klubowiczów zrzeszonych w KMK Olsztyn o przesłanie na maila: sebastianmarszal@gmail.com danych
Dane jakie powinny się znajdować
Imię Nazwisko
Data i miejsce urodzenia
Adres zamieszkania


W późniejszym terminie zostanie podana data szkolenia BHP które jest potrzebne aby uzyskać stosowne dokumenty.
mgr inż. Sebastian Marszał
Darek z Ornety
Towos
Posty: 27
Rejestracja: 07 sty 2005, 16:55
Lokalizacja: Orneta

Pomoc dla PTMKŻ KMK Olsztyn.

Post autor: Darek z Ornety »

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.
Od razu przejdę do rzeczy. Nie mam za bardzo czasu na pomoc w postaci poświęconego czasu (pracuje za granicą - Szwecja, Gislaved) więc wychodzę z inicjatywą wsparcia finansowego Klubu. Kocham kolej, Kocham Warmię i te dwie rzeczy tutaj się łączą. Proszę o podanie konta bankowego Klubu gdzie mógłbym wpłacać pieniądze. Mój e-mail gucio222@poczta.onet.pl.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 01 lis 2007, 09:24 przez Darek z Ornety, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzegorz Kowalczyk
Pospieszny
Posty: 192
Rejestracja: 11 lut 2007, 15:50
Lokalizacja: Olsztyn

Legitymacje klubowe gdzie co i jak

Post autor: Grzegorz Kowalczyk »

Witam.
Jak w temacie jest możliwośc jeszcze w jakiś sposób wyrobienia legitymacji klubowej kilka razy witałem na wieży zimową porą teraz prawie wogóle czasu nie ma. Do kogo się zgłosic czy wogóle jest taka możliwośc.
Pozdrawiam.
pozdrowienia dla wszystkich miłośników kolei. :-)
Pozdrawiam Grzegorz Kowalczyk !:).
ODPOWIEDZ