Zabytki w polu działania WMTMK Olsztyn

Wszystko o działalności Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

Awatar użytkownika
Paweł Wagner
EuroCity
Posty: 455
Rejestracja: 16 maja 2005, 22:45
Kontakt:

Post autor: Paweł Wagner »

Kilkanaście zdjęć głównego tematu tego wątku:

Ol49-27
http://www.zdjecia.ruciane-nida.org/cat ... ?cat_id=94
Awatar użytkownika
Piotr Janik
InterCity
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2004, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr Janik »

Bez wątpienia, Tomku, masz prawo mieć w dupie moje uwagi. Strona wisi na szkolnym serwerze, admin jest jeden, mój udział w KMK ogranicza się w zasadzie do postów a te są jedynie marnym antidotum na dopadający mnie midlife crisis (oby Cię ominął).
A jednak ADam odesłał Towarowego Monczusa do strony KMK i znowu przyszło mi do głowy, że strona KMK jest przeznaczona głównie dla ludzi z zewnątrz tzn. powinna spełniać funkcje reprezentacyjne i promocyjne... Ten sam przypadek dowodzi jednocześnie, że członkowie KMK raczej na stronę nie zaglądają...
Zanim rozdane zostaną "tajne ankiety": 1. Obydwa teksty dostępne ze strony głównej zostały potraktowane jak posty i zaktualizowane "na kolanie". Nie pytam, dlaczego :D . Postuluję, żeby po prostu obarczyć ADama obowiązkiem przeczytania ich - niewykluczone, że potrzeba przeredagowania (stylistyka, gramatyka a nawet korekta literówek) zrodzi się sama... 2. Nazwanie wiaduktu w Cerkiewniku mostem (też na stronie głównej) to w najlepszym wypadku kompromitacja, w najgorszym - symbol kondycji... 3. Już na luziku, z cyklu "Dziś pytanie - dziś odpowiedź": http://www.lo2.olsztyn.pl/kmk/cerkiewnik/PC300028.html - czy jest to obraz, jaki ma przed oczyma Miłośniczka Kolei, która się nieskutecznie opiera (o barierę - dodajmy - wiaduktu, nie mostu)? Ależ, nie! To jest ostatni widok, jaki zobaczył członek KMK, gdy po raz kolejny puknął łbem w mur i ostatecznie, nie przebiwszy go, skonał.
Freien Strecken für freien Menschen!
Awatar użytkownika
CM
Ekspres
Posty: 270
Rejestracja: 05 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Arys-Posen-Bromberg
Kontakt:

Post autor: CM »

Piotrowy "luzik" (patrz pkt 3) po prostu mnie zabil :lol:
Kolejowy elementarz Warmii i Mazur! www.torowiskiem.prv.pl
ODPOWIEDZ