Informacje o zebraniach WMTMK Olsztyn

Wszystko o działalności Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

petrzask

Informacje o zebraniach WMTMK Olsztyn

Post autor: petrzask »

Witajcie,

Chciałbym odświerzyć propozycję sprzed roku dotyczącą zamiany terminu spotkań: zamiast w czwartek proponuje w sobotę o 15.00
Wprowadzając powyższą zamianę umożliwilibyśmy uczestnictow w spotkaniach tym kolegom którzy wyjechali na studia do innych miast , oraz tym którym uniemiozliwia przybycie w czwartek plan zajeć szkolnych.
Ponadto w sobotę mogli by nas odwiedzać członkowie korespondencci oraz inne osoby którym nie pasuje termin czwartkowy.
Co o ty sądzicie?
pozdawiam,
Przemek
Ostatnio zmieniony 05 lip 2014, 00:57 przez petrzask, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Re: nowy termin zebrań

Post autor: Adam Dąbrowski »

Hej!!!
petrzask pisze: Witajcie,Chciałbym odświerzyć propozycję sprzed roku dotyczącą zamiany terminu spotkań: [ciach!] Co o ty sądzicie?
pozdawiam,
Przemek
Hmmm! :wink: Z mojej strony mogę zagwarantować, że jeśli będę w jakiś weekend wracał do Olsztyna, to zawsze wpadnę na zebrania, o ile obierzecie sobotni termin. Z drugiej strony nie wiem, ile takich weekendów się trafi... Najważniejsza jest wygoda Miejscowych. Organizujcie zebrania tak, aby czas w pierwszej kolejności Wam odpowiadał. W końcu to Wy będziedzie tam bywać regularnie, natomiast przyjezdni, czy też wyjezdni, bardziej na chybił-trafił. :)

Pozdrawiam!

Adam

PS: W związku z tym, że mój dostęp do Sieci jest czasowo ograniczony, muszę odpowiadać z opóźnieniem. Następnym razem odezwę się może i za dwa tygodnie... :?
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Nie widzę przeszkód abyśmy się spotykali w soboty o 15. Rozumiem, że czwartkowe zebrania zostaną odwołaen. Jutro zapoznam się z miom planem na następne weekendy i zaproponujętermin pierwszego sobotniego spotkania.
Awatar użytkownika
Bartek
Towarowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2004, 20:59
Lokalizacja: Allenstein

spotkanie w sobote

Post autor: Bartek »

Zaczął sie nowy rok szkolny, a także akademicki co zauważyliśmy podczas ostatniego czwartkowego spotkania KMK, podczas którego frekwencja dopisała niezbyt nastrajająco do optymizmu. Warto by sie poważnie zastanowic nad terminem spotkań, bo nie ma wiekszego sensu organizowac spotkan dla trzech osób :? Sobota o 15 jest według mnie słusznym terminem, aczkolwiek zawsze sie znajda minusy typu "przeznaczenia soboty i weekendu na wyjazdy do np. nowego dworu" itp :) Ja jestem ze swojej strony jak najbardziej za spotkaniami w sobote o 15 :))))
Jeszcze kilka dni i uwierzę we wszystkie teorie ultralewicowych, rewolucyjnych i walczących czynnie wrogów społeczeństwa konsumpcji
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

ZMIANA TERMINU SPOTKAŃ !!!

Post autor: Tomek »

Niniejszym zawiadamiam, że uwzględniając uwagi i propozycje wielu członków Klubu Miłośników Kolei OLsztyn i mizerną frekwencję na czwarkowych spotkaniach ustalam nowy termin spotkań: SOBOTA godz. 15:00
Najbliższe i pierwsze sobotnie spotkanie odbędzie się w 16 października 2004 o godz. 15:00.
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Cudownie i... do jutra! :)
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Bartek
Towarowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2004, 20:59
Lokalizacja: Allenstein

:]

Post autor: Bartek »

sobota.. to już dzisiaj :)
Trzeba sie będzie przyzwyczaić do nowego terminu spotkań :]
Proponuje wywiesić jakąś informacje na drzwiach wieży o zmianie terminu naszych spotkań, aby wszyscy klubowicze( i nie tylko), do których nie dotarło zawiadominie mogli zobaczyć kiedy se sipotykamy :)

Pozdrawiam!
Jeszcze kilka dni i uwierzę we wszystkie teorie ultralewicowych, rewolucyjnych i walczących czynnie wrogów społeczeństwa konsumpcji
Awatar użytkownika
towarzysz_bartlomiej
Towarowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 gru 2004, 11:46
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

witam; spr organizac.

Post autor: towarzysz_bartlomiej »

Witam wszystkich - wreszcie sie zarejstrowałem.

Ostatnio w soboty ja bywam żadko, ale jak bywa to albo jest zamknięte na 4 spusty albo jest Pan Franciszek i 2 osoby. Tak też było 4 grudnia - nie było nawet klucza.

proponuje by ustalic jakieś "dużyry" - grafik kto ma być i kiedyn (z kluczem do wejścia bo to ma na celu).

pozdrawiam 8)
Bartek Jasiński
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Heja!

Najlepiej, żeby przynajmniej jedna z osób, które mają pełny dostęp do wieży (czyli oba klucze), była w każdą sobotę przynajmniej pół godziny przed rozpoczęciem spotkania. Można wtedy napalić w piecu lub włączyć Farelkę. Grafik to dobry pomysł.

Wczorajszy spotkanie "pod murem" to był akurat czysty przypadek. Ja nie wziąłem klucza od dołu, bo myślałem, że jak zwykle ktoś będzie, podobnie pan Franciszek. Warto jednak, aby w przyszłości takie sytuacje się nie powtarzały, zwłaszcza, że godziny zebrań podane są do wiadomości publicznej.

Jeżeli powstaje sytuacja, że żaden z "kluczników" nie może przybyć, warto to zawsze ogłosić na Forum.

Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

A witamy, witamy towarzyszu :)

Może na początek coś z literatury:
http://zso1.olsztyn.pl/kmk/doforum/charlot.jpg
lub
http://zso1.olsztyn.pl/kmk/doforum/purpurowe.jpg
:D
A żeby nie było, że nie na kolejowy temat to
http://zso1.olsztyn.pl/kmk/doforum/purpurowe1.jpg
:D :D :D

A klucze do dolnych drzwi lepiej noście :lol:
Raf

kiedy nastepne spotkanie?

Post autor: Raf »

Panowie czy ktos moze mi powiedziec,kiedy bedzie kolejne spotkanie klubu,czy jeszcze w tym roku czy juz w nastepnym ?:)
Pozdrawiam
Rafał Mikołajski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Hej!

Normalnie spotkanie wypada w sobotę, 1 stycznia, a więc już w 2005 roku. Wiadomo jednak, że po Sylwestrze frekwencja może być znikoma... Dlatego proponowałbym powtórzyć ubiegłotygodniowy termin i spotkać się wyjątkowo w czwartek, 30 grudnia, o 18:00.

Nie mam klucza do góry wieży, więc wszystko zależy od "kluczników"... :)

Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Mnie niestety nie będzie ani w czwartek ani w sobotę :(
Przemek
Ekspres
Posty: 218
Rejestracja: 02 paź 2004, 09:55
Lokalizacja: Dobre Miasto

czy w sobote jest zebranie?

Post autor: Przemek »

czy ktoś w sobote bedzie w wiezy?
nie chciałbym pocałować klamki, jak juz raz mi sie zdarzyło :evil:
p
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Plany KMK Olsztyn na wakacje 2005

Post autor: Adam Dąbrowski »

Hej!

Na ostatnim spotkaniu sobotnim pojawiły się trzy osoby, w tym ja. Trochę było mi smutno, że po powrocie z Gdańska nie zastałem w WTI licznej ekipy... ;) Spoko, żartuję.

Mam pytanie: czy moglibyśmy w jakiś sposób sprecyzować nasze plany na wakacje 2005 roku? Pozwolę sobie na kilka pytań i sugestii, Wy też dopisujcie własne.

1. Wczoraj zajrzałem do wieży. Drezyny, zarówno arkowa samoróbka, jak też piotrowa znaleźna, są już właściwie ukończone i przepięknie pomalowane. Arkowi zostawiłem kartkę A4 z gratulacjami, bo niestety akurat Go nie zastałem. Czy wiadomo już coś na temat ewentualnej daty transportu sprzętu do Szczytna? Czy będziemy jeździć do Szczytna regularnie? Proponowałbym przynajmniej jeden wypadzik z namiotami na dłużej, ale wtedy, kiedy już będzie tam stacjonował nasz tabor w komplecie.

2. Czy mamy w planach jakieś imprey drezynowe poza Szczytnem? Choćby jeszcze raz zajrzeć (oby nie na pożeganie) do Węgorka?

3. Z sugestii. Proponowałbym walne zebranie KMK Olsztyn. Termin do ustalenia. Wydaje mi się, że za mało ze sobą rozmawiamy, nie mamy sprecyzowanych priorytetów, a Forum do tego na pewno nie wystarczy. Proponuję pospolite ruszenie i odśpiewanie nowej przysięgi klubowej. ;) Żartowałem. Ale takie poważne zebranie z zachowanym quorum by się zapewne przydało.

4. O "Costerinie" mowa w innych wątkach... Może jeszcze jakieś inne pomysły wypadów, tak bardziej na koniec lipca i sierpień?

Piszta co myślita.

Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
ODPOWIEDZ