Informacje o zebraniach WMTMK Olsztyn

Wszystko o działalności Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Łukasz DM pisze:Ale czytając ten post przypadkiem dowiedziałem się o imprezie z okazji dnia dziecka... ciekawe czy gdyby nie ten post czy bym się dowiedział. Ja i wiele innych osób :shock:
No i prawidłowo, bo taka miała być rola informacyjna tego posta. To raz. Dwa, wzmianka na temat Dnia Dziecka została już umieszczona w pierwszym poście wątku dotyczącego przejazdu drezyną z Węgorzewa do Kętrzyna, a zatem nie jest to absolutna nowość. Nie czytacie dokładnie, Towarzyszu! ;)
ŁukaszDM pisze:Choć do dnia dziecka jest jeszcze czas, więc ktoś, coś pewnie tu umieści, jakąś informacje, dzień lud dwa dni przed.
No właśnie, to miało być "po trzecie", ale sam się domyśliłeś. W odpowiednim momencie (zapewne wcześniej, niż wynika to z Twoich podejrzeń) dokładne informacje pojawią się, dlatego proszę nie czynić tutaj jakichś konspiracyjnych sugestii. Generalnie nie jest mile widziane, gdy głos zabiera ktoś, kto w ogóle nie orientuje się w sprawach klubu i jak do tej pory nie znalazł czasu, by przybyć z odległego raptem o 26 km Dobrego Miasta na choć jedno spotkanie (a busiki jeżdżą co kilkanaście minut i można dojechać nimi szybciej, niż ja dojeżdżałem autobusem MPK z Jarot...). Mam rację? Jeśli nie, to od razu przepraszam.

Co do terminu spotkań oczywiście może on podlegać dyskusji, ale musisz najpierw napisać Łukaszu, jakie godziny i jaki dzień w ogóle by Ci pasowały. Może wtedy znalazłoby się więcej osób, którym podobna zmiana wyszłaby na korzyść.

Proponuję zatem mniej teorii, więcej praktyki, bo w klubie bardzo nam zależy na nowych Uczestnikach. Roboty jet wiele, a siły roboczej ostatnio brakuje (niektórzy pracują, inni studiują, jeszcze inny dzieci rozpieszczają). Zapraszamy więc, a szybko się okaże, że jest u nas całkiem miło. Telefony działają, Internet również, kursują pociągi i autobusy. Żyjemy w XXI wieku, kontakt i podróżowanie są już znacznie łatwiejsze. :)

Pozdrawiam ciepło!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Guderian
Towarowy
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2007, 13:53
Lokalizacja: olsztyn/bartoszyce

Post autor: Guderian »

witam:)
Dziękuje bardzo za odpowiedź!
Rozumiem że w kwestii spotkania i zainicjowania uczestnictwa w klubie mam się stawić w sobote (19.05) o godz. 15
Czy jest możliwość spotkania sie w tygodniu po poludniu ?
Informacja o Dniu Dziecka i szykującej się imprezie - bardzo ciekawa i interesująca !!
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Guderian pisze:Czy jest możliwość spotkania sie w tygodniu po południu?
Trzeba o tym rozmawiać z osobami będącymi na miejscu. Polecam kontakt telefoniczny. Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Guderian
Towarowy
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2007, 13:53
Lokalizacja: olsztyn/bartoszyce

Sobota 19.05.2007 godz. 15 ???

Post autor: Guderian »

witam !
Czy aktualne jest spotkanie w sobote ?
Bardzo proszę o informację czy spotkanie się odbędzie.
Pozdrawiam !!
Sebastian

Re: Sobota 19.05.2007 godz. 15 ???

Post autor: Sebastian »

Spotkania odbywają się co sobotę raz w większym,a raz w mniejszym gronie!Zawsze ktoś w sobotę jest o 15 na wieży.Pozdrawiam!
Guderian
Towarowy
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2007, 13:53
Lokalizacja: olsztyn/bartoszyce

Post autor: Guderian »

no i ...... lipa. nie moglem przyjsc na tak wyczekiwane spotkanie.a w przyszla sobote bede sie pocil na weselu wiec spotkanie tez mnie ominie.bardzo prosze o informacje o ewentualnym spotkaniu w tygodniu! (najlepiej po 17 ) hmmm :/
Awatar użytkownika
Maro
Przyspieszony
Posty: 86
Rejestracja: 02 cze 2006, 15:32
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Maro »

admk1985 pisze:Najbliższa okazja będzie 1 czerwca, kiedy to w Olsztynie będziemy wozić drezyną ręczną wszystkich chętnych z okazji Dnia Dziecka.
Witam!
Nikt nic nie pisze na temat tej imprezy, a chciałbym się dowiedzieć o godzinę i wszystkie sprawy organizacyjne związane z tym. Słyszałem, że ma być dzień otwarty w Olsztynie. Proszę o szybką odpowiedź Admina. Jeżeli wszystko jutro będzie to ja i Marian zapowiadamy się jutro o 9:30.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Maro pisze:Nikt nic nie pisze na temat tej imprezy, a chciałbym się dowiedzieć o godzinę i wszystkie sprawy organizacyjne związane z tym. Słyszałem, że ma być dzień otwarty w Olsztynie. Proszę o szybką odpowiedź Admina. Jeżeli wszystko jutro będzie to ja i Marian zapowiadamy się jutro o 9:30.
Maro, ja niestety nie znam szczegółów, jako, że i tak z przyczyn obiektywnych mogę wrócić dopiero w piątek wieczorem. Skontaktuj się proszę z kimś z Zarządu Klubu: może Tomek lub Sebastian coś wiedzą.

Przepraszam i pozdrawiam!

Adam
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

Ja będę ale tylko do 11
mgr inż. Sebastian Marszał
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Spotkanie 22 września godz. 15:00 - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Post autor: Sebastian Marszał »

22 września 2007 w Naszej siedzibie o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów.
Omówione zostaną sprawy klubowe jak i projekty na rok 2008
Poruszone zostaną między innymi tematy:
Wagon,
Budynek Wieży Wodnej,
Parowozem po Warmii i Mazurach 2008
i inne.

P.S. Prosimy o punktualne przybycie
mgr inż. Sebastian Marszał
manuel
Towarowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 wrz 2007, 16:08

Jakieś wizyty w siedzibie PTMKŻ KMK Olsztyn

Post autor: manuel »

Witajcie!

To jest chyba mój pierwszy post więc pozwólcie, iż się przedstawię.

Nazywam się Damian Groszewski i mieszkam w Grudziądzu, lecz obrano mi ksywę Manuel więc tak do mnie piszcie lub po imieniu.

A właściwie to mam pytanie: czy w waszej siedzibie (wieży wodnej) odbywają się regularnie spotkania lub ktoś tam "urzęduje"? Niestety byłem kilka razy lecz zastałem zamknięte drzwi. :roll:
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

Tak spotkania odbywają się co tydzień w sobotę o 15:00 czasami jednak bywa tak że nikt nie przychodzi
mgr inż. Sebastian Marszał
manuel
Towarowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 wrz 2007, 16:08

Post autor: manuel »

To w takim razie będzie spotkanie 3 listopada o 15.00 ??? I mógłbym wpaść???
Sebastian

Post autor: Sebastian »

Oczywiście,że będzie!Zapewne w trochę liczniejszym gronie jak dotychczas.Zapraszamy!I jeszcze małe pytanie:Czy nasz klubowy piec w wieży wodnej jest przygotowany do sezonu grzewczego?Bo z tego co słyszałem niezbędne jest czyszczenie przewodu kominowego.Dotarły do nas ostatnio z Cargo wykresówki z lokomotyw.Trochę się tego uzbierało,bo jest tego aż 9 dużych kartonów!Niezbędne jest zatem rozpoczęcie sezonu grzewczego,ponieważ kartony te zajmują sporo miejsca.
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Nowe pomysły oraz spotkanie Klubowe

Post autor: Sebastian Marszał »

Witam wszystkich zbliżają się wakacje i może w końcu trzeba by się spotkać i omówić parę spraw dotyczących działalności Naszego Klubu oraz podjąć działania nad wypromowaniem się w Naszym Regionie.

Wszystkich Klubowiczów zapraszam aby na forum napisali dni w których odpowiada im spotkanie postaramy się dobrać tak aby data i godzina każdemu pasowała.

Osoby, które chcą się zapisać również zapraszam na to spotkanie.
mgr inż. Sebastian Marszał
ODPOWIEDZ