Informacje o zebraniach WMTMK Olsztyn

Wszystko o działalności Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei w Olsztynie;

Moderator: Sebastian Marszał

Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

To pełne dane Naszego stowarzyszenia:

Warmińsko - Mazurskie Towarzystwo Miłośników Kolei
Olsztyn 10-437, ul. Dworcowa 65/116
NIP 739-371-48-74 REGON 280341333

tel. Sebastian Marszał 606-945-344 sdre@o2.pl

Uwaga, w dniu 17.11.2008 o godzinie 17:38 wprowadzono poprawiony numer NIP-u stowarzyszenia, czyli 739-371-48-74. Poprzednio podany numer (739-371-48-47) był nieprawidłowy. [AD]
Ostatnio zmieniony 17 lis 2008, 17:40 przez Sebastian Marszał, łącznie zmieniany 1 raz.
mgr inż. Sebastian Marszał
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Walne zebranie 21 marca godzina 14:00

Post autor: Sebastian Marszał »

Wszystkich członków Warmińsko-Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei zapraszam na Walne zebranie, które odbędzie się 21 marca 2009 o godzinie 14:00 w Wieży Wodnej przy Parowozowni w Olsztynie obecność jest obowiązkowa.

Na zebraniu poruszone będą kwestie: sprawozdania merytoryczne i finansowe, muzeum, wakacji, remontu wagonu.
Prezes
Sebastian Marszał
mgr inż. Sebastian Marszał
flugzeug30
Pospieszny
Posty: 128
Rejestracja: 18 lip 2007, 21:42
Lokalizacja: Lodz/Warszawa
Kontakt:

Post autor: flugzeug30 »

Mam pytanie.
Mogę się pojawić na Państwa zebraniu jako obserwator ?. Co prawda podpadam terenowo pod http://www.lkmk.pl , ale działałem przy http://www.skkw.pl i interesuję się głównie kolejami Kujaw, Pomorza i Kaszub ( Węglówka ) oraz Ziemi Chełmińskiej.
Do której godziny byłoby to zebranie ( jechałbym albo z Łodzi przez Toruń Główny, Jabłonowo, albo z Sorkwit przez Biskupiec ).

Z poważaniem.

mgr. Krzysztof Kacprzyński.
Awatar użytkownika
Piotr Janik
InterCity
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2004, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr Janik »

flugzeug30 pisze:Mogę się pojawić na Państwa zebraniu jako obserwator ?.
Nie. Ale w tej roli możesz śmiało pojawiać się na forum.

Krzysiek, ja tylko żartowałem.
flugzeug30 pisze:Z poważaniem.

mgr. Krzysztof Kacprzyński.
Naturalnie, przybywaj. Ludzie kulturalni i wykształceni są zawsze mile widziani! A dla rozładowania napięcia tamtym, żenującym żartem, będzie mała, kulturalna zagadka:
Bardzo poważnie się skupiłem. Bohater, którego grałem, ów Hamlet wiejski, wchodził na scenę gdzieś w 20 minucie przedstawienia z rozpaczliwym krzykiem: "Gdzie Bukara?". Bukara to sekretarz partii, którego grał Tadeusz Łomnicki. (...)
Gdy podszedłem wystarczająco blisko, Łomnicki się nachyla i mówi do mnie przeraźliwym szeptem, takim szeptem, który się słyszy w całym teatrze:
No, właśnie, co powiedział wtedy Łomnicki do Adama Ferency?
Freien Strecken für freien Menschen!
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

Jesteśmy zawsze otwarci i spotykamy się w soboty tak od 15:00 ale czy akurat ktoś będzie tego dnia to trudno powiedzieć.
mgr inż. Sebastian Marszał
Awatar użytkownika
Piotr Janik
InterCity
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2004, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr Janik »

Sebastian Marszał pisze:Jesteśmy zawsze otwarci (...) ale czy akurat ktoś będzie tego dnia to trudno powiedzieć.
:mrgreen: Proszę bardzo... Korpus służby zagranicznej, zamiast tracić czas w Akademii Dyplomatycznej PISM, powinien raczej brać lekcje u Kolegi Prezesa.

To w ramach przeciwwagi - rozwiązanie zagadki.
Freien Strecken für freien Menschen!
flugzeug30
Pospieszny
Posty: 128
Rejestracja: 18 lip 2007, 21:42
Lokalizacja: Lodz/Warszawa
Kontakt:

Post autor: flugzeug30 »

W porządku, nie będę trollował ani się wydurniał .

Interesuje mnie praca na szlaku- sekator/nożyce/łopata itp. plus makieta- czyli http://www.faller.de http://www.kibri.de i podobne.

Krzysztof.
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Walne Zebranie Członków Towarzystwa - 20 marca 2010 r.

Post autor: Sebastian Marszał »

20 marca br. w Wieży Wodnej przy Parowozowni w Olsztynie dobędzie się Walne Zebranie Członków Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei. Zebranie rozpocznie się o godzinie 14:00.
Zapraszamy serdecznie Zarząd Towarzystwa.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2010, 18:15 przez Sebastian Marszał, łącznie zmieniany 4 razy.
mgr inż. Sebastian Marszał
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

Uwaga Szanowni Członkowie Towarzystwa nastąpi zmiana terminu Walnego Zebrania Członków Towarzystwa. Odbędzie się ono 20 marca 2010 roku o godz. 14 w Wieży Wodnej za zmianę terminu przepraszamy

Zarząd Towarzystwa
mgr inż. Sebastian Marszał
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Walne Zebranie Członków 26 marca 2011 r.

Post autor: Sebastian Marszał »

Witam wszystkich.
Zapraszam serdecznie na Walne Zebranie, które odbędzie się w sobotę 26 marca 2011 r. o godzinie 15:00 w Wieży Wodnej.
W planie jest uchwalenie sprawozdań: finansowego i merytorycznego jak również omówienie działalności Towarzystwa na rok 2011.
Zapraszam serdecznie.

Informacja dodatkowa: przed zebraniem odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie linii kolejowej nr 35 Ostrołęka - Szczytno. Szczegóły tutaj.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2011, 14:52 przez Sebastian Marszał, łącznie zmieniany 1 raz.
mgr inż. Sebastian Marszał
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Spotkanie informacyjne w sprawie linii nr 35

Post autor: Adam Dąbrowski »

Witam!

W dniu 26 marca 2011 roku (sobota), w porze poprzedzającej Walne Zebranie Członków WMTMK Olsztyn, odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie linii kolejowej nr 35 Ostrołęka - Szczytno, na którym pojawią się osoby współpracujące ze Starostwem Powiatowym w Przasnyszu w ramach planu ewentualnego przejęcia tej linii oraz wykorzystania jej w celach turystycznych. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane sprawą.

Więcej szczegółów, w tym dokładna godzina rozpoczęcia spotkania, w najbliższych dniach (proszę śledzić wątek).

Pozdrawiam serdecznie!

Adam Dąbrowski
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Informuję, że spotkanie dot. linii nr 35 rozpocznie się w sobotę 26.03.2011 o godzinie 13:30. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszam! :)
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Termin zebrań WMTMK - propozycje zmian

Post autor: Adam Dąbrowski »

Witam!

Wśród Klubowiczów zaczął przewijać się temat zmiany terminu i częstotliwości spotkań Warmińsko - Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei. Jak wiemy, cotygodniowe sobotnie spotkania o godzinie 15:00 nie generują wysokiej frekwencji.

Jedna z propozycji, moim zdaniem najlepsza, jest taka, aby przestawić się na comiesięczny cykl zebrań. Określilibyśmy jedną sobotę (np. druga sobota miesiąca - tak aby nie pokrywać się z terminem PTMKŻ i zachować dwutygodniowy takt), w którą odbywałoby się zebranie "o podwyższonym priorytecie". Byłoby to duże udogodnienie również dla osób dojeżdżających. Można by pomyśleć przy okazji o zmianie godziny np. na przedpołudniową, np. 10:00 czy 11:00. Godzina 15:00 to pora obiadowo - sjestowa. ;-) W pozostałe soboty miesiąca mogłyby się odbywać spotkania nieformalne, typowo robocze - w zależności od woli Klubowiczów.

Propozycje dotyczące terminów zebrań poddaję pod dwutygodniowe głosowanie. Jednocześnie proszę o wszelkie uwagi dotyczące ww. pomysłu.

Pozdrawiam!

Adam Dąbrowski
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2012, 20:38 przez Adam Dąbrowski, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

Ja jestem za godziną poranną tzn 10:00, jak również popołudniową np 17:00
mgr inż. Sebastian Marszał
Awatar użytkownika
Sebastian Marszał
ZWROTNICZY
Posty: 637
Rejestracja: 30 paź 2004, 21:59
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Sebastian Marszał »

W związku z wytypowaniem spotkań na co miesięczne w soboty, proponuję pierwszą sobotę miesiąca, i godzinę 17:00 czy odpowiada Wam ta godzina czy sugerujecie przedpołudniową tj. 11:00. Proszę o odpowiedź do środy.
mgr inż. Sebastian Marszał
ODPOWIEDZ