Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Uwagi dotyczące Forum dyskusyjnego WMTMK Olsztyn;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Drogie Użytkowniczki, Drodzy Użytkownicy! Po dłuższej przerwie wynikającej ze zmian technicznych i organizacyjnych, działanie Forum WMTMK Olsztyn zostaje wznowione! :)

Mam nadzieję, że najtrudniejsze jest już za nami. Szczególne podziękowania należą się nowemu Administratorowi, @winIO, który bardzo pomógł uporządkować sprawy techniczne. Baza danych jest bezpieczna i zoptymalizowana, działamy na aktualnym skrypcie phpBB w wersji 3.3.0, a niewielkie straty w załącznikach, jakie zaszły w czasie przebudowy Forum, będziemy starali się sukcesywnie uzupełniać.

W sprawie uszkodzonych załączników wysłałem do kilku użytkowników zapytania mailowe i jeszcze będę się przypominał.

Bardzo dziękuję również @Pawłowi Wagnerowi za to, że przez długi czas wspierał nas jako Administrator. Nierzadko to bardzo niewdzięczne i czasochłonne zajęcie, dlatego należy to docenić. Paweł zostaje z nami oczywiście jako użytkownik Forum i mam nadzieję, że przynajmniej od czasu do czasu będzie zamieszczał wieści z mazurskich szlaków oraz podrzucał coś ze zbioru swoich pięknych kolejowych fotografii. :wink:

W dalszych działaniach potrzebna jest już Wasza pomoc i aktywność.

Okres najbliższych tygodni (a może i miesięcy) będzie traktowany jako tzw. eksploatacja dozorowana, dlatego już teraz zwracam się z gorącą prośbą o zgłaszanie wszelkich napotkanych problemów i zauważonych nieprawidłowości. Nie przymykajcie na nic oka, nawet pozorne błahostki mogą okazać się istotne. Nie mogę obiecać, że wszystkie niedogodności będą usuwane od razu, ale postaramy się to robić możliwie sprawnie i informować o podjętych działaniach.

Zauważone nieprawidłowości proszę zgłaszać w tym wątku lub za pomocą formularza kontaktowego w stopce strony głównej Forum.

W najbliższej przyszłości musimy się liczyć z koniecznością wprowadzania tymczasowych ograniczeń w dostępie do Forum na okoliczność realizacji niezbędnych prac serwisowych. Prosimy o dalszą wyrozumiałość.

No i proszę o Waszą aktywność, bo cóż bez niej warte są nasze działania? Piszcie wiadomości, zapraszajcie starych bywalców i nowe osoby, musimy wszyscy razem znowu rozruszać tę maszynę.

Ja również mam kilka pomysłów w głowie, ale póki co skupiamy się jeszcze na sprawach technicznych. :)
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Referee
Ekspres
Posty: 211
Rejestracja: 03 lip 2007, 21:10
Lokalizacja: Wasilków

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Referee »

Po tak długiej nieobecności forum będzie bardzo trudno odzyskać dawną świetność. Część użytkowników odeszła "na zawsze". Mimo to życzę powodzenia. Sam zamierzam tutaj często zaglądać.
Awatar użytkownika
Sławomir Raflewski
Ekspres
Posty: 213
Rejestracja: 06 paź 2010, 21:37
Lokalizacja: Marcinkowo/Olsztyn

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Sławomir Raflewski »

Witam! Może nie byłem zbyt aktywnym członkiem, ale cieszę się że forum powraca. Pozdrawiam.
Grudziądz miastem bez połączeń dalekobieżnych
Awatar użytkownika
krzysztoforek
Ekspres
Posty: 214
Rejestracja: 22 maja 2006, 14:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: krzysztoforek »

Witajcie. Nareszcie wracacie co mnie bardzo cieszy :D
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Cieszę się, że pierwsze wpisy już się pojawiają. Witajcie ponownie! :smile:

@Referee, zdaje sobie sprawę z tego, że łatwo nie będzie, ale idziemy dalej! :smile: Mamy niewątpliwy kapitał w postaci tego, co już zostało tu zgromadzone. Warto dodać, że w czasie wyłączenia Forum wiele osób pytało mnie o jego dalsze losy i wyrażało tęskotę. :smile: To było ważne i budujące doświadczenie. A teraz bądźmy wszyscy dobrej myśli, zapraszajamy dawnych użytkowników i namawiajmy nowych.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Piotr Janik
InterCity
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2004, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Piotr Janik »

Muszę się napić.
Stoi oto bowiem przede mną niewiasta, po której pozostałą jako jedyny ślad połówkę nieśmiertelnika wręczyło mi przed laty trzech milczących oficerów, i patrząc w głąb wspólnego ongiś domostwa rzecze: ch..., dla kogo teraz miauczysz?
Freien Strecken für freien Menschen!
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Piotr Janik pisze: 05 lip 2020, 21:39 Muszę się napić.
Stoi oto bowiem przede mną niewiasta, po której pozostałą jako jedyny ślad połówkę nieśmiertelnika wręczyło mi przed laty trzech milczących oficerów, i patrząc w głąb wspólnego ongiś domostwa rzecze: ch..., dla kogo teraz miauczysz?
No to chlup, Piotrze! :wink:
Pozdrawiam! :smile:
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
ksiezyc
Przyspieszony
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:52
Lokalizacja: Ciecierzyn
Kontakt:

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: ksiezyc »

Dzień dobry,

żyję, mam się w miarę dobrze.

Bądźcie zdrowi.

Jarek
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie podejrzewałem, że na świecie jest tak wielu idiotów (C) Stanislaw Lem (1921-2006)
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

ksiezyc pisze: 07 lip 2020, 16:37 Dzień dobry,

żyję, mam się w miarę dobrze.

Bądźcie zdrowi.

Jarek
Miło Cię tu znów przeczytać!
Pozdrawiam! :smile:
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Awatar użytkownika
Kruglanken
Towos
Posty: 37
Rejestracja: 23 sie 2005, 12:21
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Kruglanken »

Witojcie !!!

Uff wreszcie wróciliście a zarazem i ja. Melduję swoją obecność czytelność i opisywalność.

Pozdrawiam
Zapraszam na:
Linia kolejowa nr 49 Śniadowo - Łomża https://www.facebook.com/Linia-kolejowa ... 542631626/
Linia kolejowa nr 36 Ostrołęka - Łapy https://www.facebook.com/Linia-kolejowa ... 365607796/
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Kruglanken pisze: 27 lip 2020, 22:08 Witojcie !!!

Uff wreszcie wróciliście a zarazem i ja. Melduję swoją obecność czytelność i opisywalność.

Pozdrawiam
Wróciliśmy i tym razem nie chcemy już znikać. :smile:

Fajnie, że jesteś, pozdrowienia! :smile:
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
NikoT
Towarowy
Posty: 24
Rejestracja: 10 lip 2020, 18:03
Lokalizacja: Lubawa/Poznań

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: NikoT »

Jako perspektywa osoby nowej na tym forum - cieszę się, że powróciło to forum! :)

Sam planuje dołożyć tu kilka cegiełek do tej "skarbnicy wiedzy" którą jest to miejsce. Głównie w temacie Linii Kolejowej najbliżej mnie czyli LK252 i w tworzenia stowarzyszenia zajmującego się nią :)

Jeszcze raz - witam ponownie jako osoba nowa :D

- Bartosz "Niko"
Bartosz Niko Brechelke
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1139
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

NikoT pisze: 16 sie 2020, 23:25 Jako perspektywa osoby nowej na tym forum - cieszę się, że powróciło to forum! :)

Sam planuje dołożyć tu kilka cegiełek do tej "skarbnicy wiedzy" którą jest to miejsce. Głównie w temacie Linii Kolejowej najbliżej mnie czyli LK252 i w tworzenia stowarzyszenia zajmującego się nią :)

Jeszcze raz - witam ponownie jako osoba nowa :D

- Bartosz "Niko"
Cieszę się, że się cieszysz. :smile: Tak, zachęcam gorąco do korzystania ze "skarbnicy", a także jej wzbogacania, co zresztą już zacząłeś czynić. Myślę, że znajdzie się wiele osób zainteresowanych kwestią linii kolejowej nr 252 oraz bocznicy do "Swedwood".

Witamy na pokładzie! :smile:
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
grzebacz
Osobowy
Posty: 53
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:01
Lokalizacja: prabuty

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: grzebacz »

Kasowanie jest ,wrociło, ciesze się ogromnie, bo kilka razy zagladałem I...no ale jest
Awatar użytkownika
Kruglanken
Towos
Posty: 37
Rejestracja: 23 sie 2005, 12:21
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Wznowienie działalności Forum WMTMK Olsztyn

Post autor: Kruglanken »

Po reaktywacji forum i już jego istnieniu prawie 2 lata można stwierdzić że "forum prawie umarło" nie udało się tak jak za dawnych dobrych czasów odbudować aktywności użytkowników (forumowiczów). Miejmy nadzieję że ... ale wiadomo "Nadzieja matką głupich". Coś trzeba zrobić aby było jak dawniej, a czy będzie. A Facebook https://www.facebook.com/wmtmkolsztyn to nie to samo co forum.
Zapraszam na:
Linia kolejowa nr 49 Śniadowo - Łomża https://www.facebook.com/Linia-kolejowa ... 542631626/
Linia kolejowa nr 36 Ostrołęka - Łapy https://www.facebook.com/Linia-kolejowa ... 365607796/
ODPOWIEDZ