Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Towarzystwa Miłośników Kolei zaprasza na Walne Zgromadzenie, które odbędzie się w sobotę 20 marca 2021 r. o godz. 11:00 w wieży wodnej przy parowozowni w Olsztynie. W przypadku nieosiągnięcia wymaganej liczby uczestników kolejny termin ogłasza się na 20 marca 2021 r. godz. 11:15. Szczegóły >>>.

Prośba do użytkowników - rekonstrukcja załączników graficznych

Uwagi dotyczące Forum dyskusyjnego WMTMK Olsztyn;

Moderatorzy: kuba_mk, Sebastian Marszał, bastard, ksiezyc

Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1017
Rejestracja: 2004-09-24, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Prośba do użytkowników - rekonstrukcja załączników graficznych

Post autor: Adam Dąbrowski »

Witam!

Zwracam się do użytkowników Forum Dyskusyjnego WMTMK Olsztyn z serdeczną prośbą o pomoc w rekonstrukcji załączników graficznych, które dawniej zostały umieszczone na naszym Forum jako linki do serwerów zewnętrznych, a z czasem z różnych powodów powygasały. Jeżeli dysponujecie nadal tymi materiałami i jesteście gotowi udostępnić je w celu zapisania na serwerze własnym WMTMK Olsztyn, prośba o kontakt z administracją Forum, która z chęcią pomoże w podmianie linków w postach i ponownym uaktywnieniu ilustracji.

Przykładem takiego procesu, realizowanego dzięki wielkiej uprzejmości użytkownika @Rainy31 (za co bardzo dziękuję!), jest trwająca właśnie naprawa załączników graficznych w wątku "Olsztyński Dworzec Główny".

Ze szczególną prośbą zwracam się do autorów zdjęć w temacie [foto] Olsztyn - Pisz - Ełk. Umieszczone w tym wątku grafiki ucierpiały dość mocno w ramach prac technicznych przy przebudowie Forum, ale w przypadku udostępnienia oryginałów zdjęć istnieje możliwość bezproblemowej podmiany uszkodzonych fotografii na dobre. Sądzę, że byłoby warto, bo to była ładna dokumentacja modernizacji linii nr 219.

Osoby tworzące na Forum nowe posty proszę, aby grafiki udostępniać z wykorzystaniem funkcji "Załączniki" (skrypt Forum pozwala w łatwy sposób wczytywać je zarówno w formie bloku załączników pod postem, jak i bezpośrednio w tekście).
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
ODPOWIEDZ