Wariacja na temat parowozu Oi1

Historia dróg żelaznych;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Awatar użytkownika
Darek
Przyspieszony
Posty: 78
Rejestracja: 28 cze 2009, 11:02
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Darek »

Remont linii z Lęborka do Maszewa zleciło wojsko , maja tam wozić paliwo na lotnisko w Siemiarowicach .
Rampa na Drętowie jest odbudowana dla jednostki w Lęborku dla załadunku transportów wojskowych, obecnie jeżdżą do Słupska się ładować.
Stelwerk - czytałeś cały temat ? zapewne nie, stąd twoje pytanie :-)
Stellwerk

Post autor: Stellwerk »

Darek pisze:Stelwerk - czytałeś cały temat ? zapewne nie, stąd twoje pytanie :-)
A Ty czytałes? Bo jeśli tak, to bys zauważył że to ja rozpocząłem ten wątek.
Bawcie się dalej sami w poemat dygresyjny, ja się z tematu wyłączam.
Awatar użytkownika
Darek
Przyspieszony
Posty: 78
Rejestracja: 28 cze 2009, 11:02
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Darek »

Przepraszam , że śmiałem się wtrącić do tematu o lokomotywie 54 717 w Olsztynie, choć to nie ja poprowadziłem wątek w innym kierunku :-)
Moderator (jeśli takowy istnieje ) , powinien wyciąć wszystkie posty poniżej 4 postu Hamburgera, ponieważ ten wpis(4 wpis) wyczerpuje temat.
ps. według mnie temat powinien się rozwijać w kierunku innych parowozów tej serii i linii na których jeździły ale skoro chodzi tylko o jedna konkretną maszynę to tak jak napisałem.
Pozdrawiam
Bernard
High-speed
Posty: 701
Rejestracja: 02 paź 2004, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bernard »

lub wydzielić część postów w wątku w nowym tytule np "Oi1 na linii Lębork Maszewo Lęb. a sprawa polska"
"Uwaga Grupa! Kierunek wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja!"
Hamburger
Pospieszny
Posty: 168
Rejestracja: 07 lip 2008, 10:02

Post autor: Hamburger »

Ja również przepraszam, że zachciało mi się wspominać jakiąś tam serię Oi1, w nie do tego przeznaczonym miejscu !
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1140
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Darek pisze:Moderator (jeśli takowy istnieje ) , powinien wyciąć wszystkie posty poniżej 4 postu Hamburgera, ponieważ ten wpis(4 wpis) wyczerpuje temat.
Darku, a także pozostali Panowie! Administratorzy i Moderatorzy istnieją, ale mają dużo innych spraw na głowie i nie mają czasu non-stop doglądać Forum i pilnować Użytkowników. Administratorzy i Moderatorzy wychodzą ponadto z założenia, że na Forum pisują inteligentni ludzie, którzy powinni umieć przeczytać temat wątku i dostosować do niego treść swoich postów. :wink:

W tej konkretnej sytuacji rozumiem niezadowolenie i podzielam spostrzeżenie Stellwerka, ponieważ dość konkretny temat zamienił się w dyskusję nie wiadomo o czym (czy o parowozach serii 54, czy może o parowozach serii 37, a może o parowozach w Olsztynie, a może o historii odcinka Lębork - Maszewo, a może o jego naprawie?). Nie negując indywidualnej wartości poszczególnych Waszych wpisów stwierdzam, że z tematu zrobił się miszmasz. Tym samym prosiłbym o więcej dyscypliny i zachowanie pewnego łańcucha:

1. Sprawdzam, czy mój post pasuje do tematu wątku. Jeżeli pasuje, piszę. Jeżeli nie pasuje - patrz p. 2.
2. Sprawdzam, czy nie istnieje na Forum inny wątek, do którego mój post pasuje. Jeżeli istnieje - piszę tam. Jeżeli nie istnieje - patrz p. 3.
3. Zakładam nowy wątek.

Uwierzcie mi - to proste! A przy tym znacznie ułatwia korzystanie z Forum i umożliwia szybsze wyszukiwanie potrzebnych informacji. Liczę na zakończenie niepotrzebnych utarczek słownych, a wątek podzieliłem tak, jak mi się wydawało najlogiczniejsze. Mam nadzieję, że Stellwerk też zaakceptuje to rozwiązanie (pozwoliłem sobie na małą korektę tytułu wątku).

Pozdrawiam! :smile:

ADmin
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
Bernard
High-speed
Posty: 701
Rejestracja: 02 paź 2004, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Bernard »

Adamie warjacja na temat Oi1 a nie Ok1 :lol:
"Uwaga Grupa! Kierunek wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja!"
Awatar użytkownika
Adam Dąbrowski
DYŻURNY RUCHU
Posty: 1140
Rejestracja: 24 wrz 2004, 17:26
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: Adam Dąbrowski »

Bernard pisze:Adamie warjacja na temat Oi1 a nie Ok1 :lol:
Jasne, przepraszam za pomyłkę. Już poprawiłem tytuł wątku. :smile:

Pozdr.

AD
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Dąbrowski
ODPOWIEDZ