Stacja Prabuty

Historia dróg żelaznych;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

grzebacz
Osobowy
Posty: 53
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:01
Lokalizacja: prabuty

Post autor: grzebacz »

niestety w/w został zdemontowany przy tym pękł i już napewno jest przetopiony moje zdjęcie jest ostatnie z jego żywota.Niestety jest parcie żeby takie elementy sprzedawać (był piękny!!!!!!) na złom...
serce mi się kraje bo jestem codziennym świadkiem tego - mam zakład w miejscu gdzie jest baza Trakcji
tor do Kwidzyna położony ale jeszcze nie jest uruchomiony , a raczej część odcięta w Prabutach czyli nowe rozjazdy , srk kompletne nowe ,zdjęcia postaram się zrobić na dniach!
thorgi
Towarowy
Posty: 6
Rejestracja: 02 lut 2013, 21:36

Post autor: thorgi »

Wku...wia mnie to na maksa. Pochodzę z Prabuty. Przeżył tyle lat, jeszcze niedawno z synem oglądaliśmy Gagarina, który 'odpoczywał' koło żurawia. Żuraw wydawał się w dobrym stanie. Ile taki żuraw może ważyć ? Ile mogli za niego dostać na złomie ?
grzebacz
Osobowy
Posty: 53
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:01
Lokalizacja: prabuty

Post autor: grzebacz »

taka gospodarka w PKP , nic nie szanują jakiś mgr. który nigdy nie był w Prabutach robił plany przebudowy zniszczył wszystko jakimś pociągnięciem na planie kreski ...jeszcze mase forsy skasował
ważył parę ton...
thorgi
Towarowy
Posty: 6
Rejestracja: 02 lut 2013, 21:36

Post autor: thorgi »

Wiadomo jakie są plany dotyczące tej dwustanowiskowej parowozowni oraz wieży ciśnień ? Z tego co wiem do parowozowni wycieli tory. Będą ją wyburzać ?
grzebacz
Osobowy
Posty: 53
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:01
Lokalizacja: prabuty

Post autor: grzebacz »

wieża cudem ocalała -jakaś pomyłka - nie rozbierają !!!!o szopie nic nie wiem jutro sprawdze co i jak (mam nadzieje że dotre do żrudła !!
ODPOWIEDZ