Schematy torowisk na stacjach między Olkiem a Iławą

Obecne oblicze stalowych szlaków;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Klimek
Towarowy
Posty: 16
Rejestracja: 05 paź 2005, 12:01
Lokalizacja: Olsztyn, Jeziołka

Schematy torowisk na stacjach między Olkiem a Iławą

Post autor: Klimek »

Witam, ja z taką prośbą. Potrzebuję schematów rozłożenia torowisk oraz zastosowanych na nich semaforów, i wszelkiej sygnalizacji, na stacjach na trasie między Olsztynem Głównym, a Ostródą, a nawet Iławą.
Naprawdę, jakieś schematy, nie musi być to dokładne opracowane co do metra ;) .... Jednak wierność jakaś tego musi być. A wszystko to do mojego porjektu planszy do gry Trainz Railroad Simulator 2004. Dlatego jakby ktoś mógł w jakiej kolwiek formie, elektronicznej czy też na papierze, udostepnić mi owe schematy, bądź też pomóc w ich uzyskaniu, byłbym wdzięczny. Niestety nie mam sposobności jeździć na każdą stację i tam sporządzać szkice. Jedyne w sumie miejsca, jakie juz odwiedziłem, to oczywiscie dworzec Główny w Olsztynie, ale tylko część "publiczna", dalej tam co się dzieje w kierunku wschodnim, nie mam zielonego pojęcia. Odwiedziłem oczywiście Olsztyn Zachodni, i rowerkiem byłem w Naterkach i w weekend jadę do Biesala. Byłem też w Ostródzie, jednak jechałem na wesele kumpla i nie miałem zbytnio czasu popstrykać fot i zbierać materiałów, ale troszkę tego mam, tylko że też cześci tylko "publicznej", a przecież dalej znajdują się sertki metrów torowiska, m.in. z zakładami naprawy taboru, do których nie mam dostępu.
Reasumując - wszelka współpraca mile widziana 8)
ODPOWIEDZ