Pierwsza jazda SA106-007

Planowane imprezy i wycieczki, relacje oraz fotoreportaże;

Moderatorzy: Sebastian Marszał, bastard

Paweł
Towarowy
Posty: 15
Rejestracja: 24 wrz 2004, 22:36
Lokalizacja: Morąg

Pierwsza jazda SA106-007

Post autor: Paweł »

Drugi warmińsko-mazurski szynobus jest już w Olsztynie. We wtorek odbyła się inauguracyjna jazda do Barczewa.

Pojawiały się kłopoty z bezpośrednim ładowaniem zdjęć, wiec podaję link do katalogu:
http://symulatory.freesuperhost.com/foto/kmk/

Odjazd o godzinie 9:35. Prawie całą drogę do Barczewa "stery" miał w swoich rękach Janusz Cichoń z Urzędu Marszałkowskiego. Z powrotem jazda odbywała się po torze niewłaściwym, po drugim poruszał się pociąg sieciowy. Nie było żadnych niemiłych niespodzianek, jak w czasie pierwszej jazdy SA106-003.

Boczne kamery zastąpione są lusterkami, przez które niewiele było widać z powodu zaparowanych szyb. Co prawda w kabinie są nawiewy na wszystkie okna, jednak skuteczność tych bocznych ograniczała się do dolnej połowy szyb.
Człowiek z PESY mówił, że MAN się wycofał, dlatego zamontowany jest silnik IVECO.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bartek
Towarowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2004, 20:59
Lokalizacja: Allenstein

Post autor: Bartek »

:) czyzby w zmodyfikowanej wersji zamontowali bardziej wytrzymaly manipulator ?:D
Jeszcze kilka dni i uwierzę we wszystkie teorie ultralewicowych, rewolucyjnych i walczących czynnie wrogów społeczeństwa konsumpcji
CM

Post autor: CM »

Myślałem że dadzą nowe malowanie, no i obowiązkową bonanzę do towrzycha :) ZTCW James Bond 007 jeździ na Pisz (para) i na Szczytno (jeszcze jedna). Rozwiąznie kiepskie - podejrzewam dantejskie sceny pomiędzy Szczytnem a Olsztynem :(
Tomek
Ekspres
Posty: 248
Rejestracja: 25 wrz 2004, 20:32
Lokalizacja: Pisz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Tomek »

No i mamy kolejną nazwę pojazdu trakcyjnego. Brawo za pomysł. :D
A malowanie mi sie podoba i cieszę się, że nie zrobili innego.
Z bonanzą to racja. Przydałaby się.
A na oglądanie scen zapraszam w niedzielę do Szczytna jak jadą studenci do Olsztyna czy dalej. Jak ja jeździłem na studia to teki sceny byly w pociągu z sześcioma wagonami. Jak drużyna zajęła jeden więcej przedział na przesyłki (przesyłek nie było i jechał pusty) to pasazerowie o mało co ich nie wyrzucili z pociągu. Dlaczego? Sprawa prosta. Pasażerowie chcieli wejść do przedziału to konduktorzy stwierdzili, że wolno im zamknąć cały wagon dla siebie (na te przesyłki ) i zaraz to zrobią. Jednakże ustąpili przed znaczną przewagą liczebną (ok 100 osób w trzech czwartych tego wagonu i z 6 razy tyle w pozostałych) To był jakiś pociag po świętach.
ODPOWIEDZ