Rozkłady jazdy ważne od 11 XII 2005
: 26 lis 2021, 11:43
Służbowy Rozkład Jazdy Lokomotyw Luzem
Zeszyt 580 (OR Gdańsk)
15 XII 2002
#SRJLL-580-2005.12.11#
https://www.wmtmk.pl/repozytorium/20051211_580.pdf
Nasielsk - Działowo - Iława - Malbork - Tczew - Gdańsk Gł.
Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł.- Nakło N/Notecią - Piła Gł.
Toruń Wsch.- Sierpc
Płock Trzepowo - Sierpc
Grajewo - Ełk - Korsze
Ełk - Olecko
Zduńska Wola Karsznice - Inowrocław - Bydgoszcz Gł.- Laskowice Pom.- Tczew
Nowa Wieś Wlk. - Bydgoszcz Wsch.- Maksymilianowo - Wierzchucin - Kościerzyna - Gdynia Gł.- Gdynia Port
Gdańsk Gł.- Gdynia Gł. - Lębork
Tczew - Czersk - Chojnice
Malbork - Elbląg - Bogaczewo - Braniewo - Mamonovo
Toruń Wsch. - Grudziądz - Kwidzyn - Malbork
Jabłonowo Pom.- Grudziądz - Laskowice Pom.- Wierzchucin - Chojnice
Kwidzyn - Prabuty
Morąg - Bogaczewo
Gutkowo - Braniewo
Pruszcz Gd.- Gdańsk Olszynka - Gdańsk Port Północny
Gdańsk Gł.- Gdańsk Zaspa Tow.
Gdynia Port - Rumia
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki - Pruszcz Gdański
Terespol Pom. - Świecie N/Wisłą
Mogilno - Inowrocław - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom.- Iława Gł.- Olsztyn Gł.- Korsze
Terespol Pom. - Świecie N/Wisłą
Gdańsk Południowy - Gdańsk Olszynka
Tczew - Zajączkowo Tczewskie ZTA
Tczew - Malinowo
Nieszawka - Toruń Tow. TrB
Górki - Zajączkowo Tczewskie ZTA
Inowrocław Rąbinek - Inowrocław
Zeszyt 580 (OR Gdańsk)
15 XII 2002
#SRJLL-580-2005.12.11#
https://www.wmtmk.pl/repozytorium/20051211_580.pdf
Nasielsk - Działowo - Iława - Malbork - Tczew - Gdańsk Gł.
Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł.- Nakło N/Notecią - Piła Gł.
Toruń Wsch.- Sierpc
Płock Trzepowo - Sierpc
Grajewo - Ełk - Korsze
Ełk - Olecko
Zduńska Wola Karsznice - Inowrocław - Bydgoszcz Gł.- Laskowice Pom.- Tczew
Nowa Wieś Wlk. - Bydgoszcz Wsch.- Maksymilianowo - Wierzchucin - Kościerzyna - Gdynia Gł.- Gdynia Port
Gdańsk Gł.- Gdynia Gł. - Lębork
Tczew - Czersk - Chojnice
Malbork - Elbląg - Bogaczewo - Braniewo - Mamonovo
Toruń Wsch. - Grudziądz - Kwidzyn - Malbork
Jabłonowo Pom.- Grudziądz - Laskowice Pom.- Wierzchucin - Chojnice
Kwidzyn - Prabuty
Morąg - Bogaczewo
Gutkowo - Braniewo
Pruszcz Gd.- Gdańsk Olszynka - Gdańsk Port Północny
Gdańsk Gł.- Gdańsk Zaspa Tow.
Gdynia Port - Rumia
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki - Pruszcz Gdański
Terespol Pom. - Świecie N/Wisłą
Mogilno - Inowrocław - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom.- Iława Gł.- Olsztyn Gł.- Korsze
Terespol Pom. - Świecie N/Wisłą
Gdańsk Południowy - Gdańsk Olszynka
Tczew - Zajączkowo Tczewskie ZTA
Tczew - Malinowo
Nieszawka - Toruń Tow. TrB
Górki - Zajączkowo Tczewskie ZTA
Inowrocław Rąbinek - Inowrocław